Výlety
do okolí
Prahy
Počítadlo:
Příspěvků :4582
Profilů: 278
Výletů : 85
www.srazcyklistu.cz-Výlety do okolí Prahy
Dnes je 13.6.24,svátek má :Antonín
Karlstej a lomy Amerika
Obrázek z výletů

Pražská padesátka
Lezení v Adršpachu
Jezdíte na vícedenní výlety
Ano, klidně i se stanem a spacekem

92%
Ano, ale ne na těžko

2%
Ne

4%
Celkem hlasů: 1039
Jméno:
Heslo:
Nová registrace

Náhodné fotografie

Průhonice, Pruhonicky park, Botič a meandry botiče
Pravcitska brána

Náhodná fotografie
Rok 2008

Jezdíme spolu už 3. sezonu .

Kdo jsme?

Jsme skupinka cyklistů, kteří vyrážejí na zajímavé výlety po okolí Prahy. Skupinka snad všech věkových kategorií. Jsou mezi námi nadšení cyklisté i cyklisté občasní. Jezdíme jen tak pro radost, poklidným tempem s občasným navštívením nějaké té osvěžovny apod. Rádi mezi sebou přivítáme nové lidičky

Jak jsme vznikli?

Na nápad založit tyto stránky pro vyjíždky mě přivedlo brouzdání po seznamovacím serveru Rande.cz ,kde jsem narazil na inzerát/pozvánku na cyklistickou vyjíždku okolím Ostravy, tak jsem si říkal ,proč to nezkusit i v Praze. Vždyť sám se občas chci projet a nemám s kým a samotného mě to nebaví. Vložil jsem pozvánku na náš první výlet-na Karlštejn a lomy Amerika a během dvou dní už si mi přihlašovali první lidé ,sraz na náš historicky první výlet byl pod Barandovským mostem a na srazu se sešlo 15 lidí (16 je náš rekord a já doufám že ho ještě překonáme :-)

Chtěl bych se k vám přidat?

Je to velmi jednoduché, přihlášení na výlet probíha pomocí příslušné diskuze k výletu nebo rovnou přes stránku http://www.srazcyklistu.cz/prihlaseni/. Přihlásit se můžete též přes kontakty níže. Koukněte na základní pravidla které dodržuje na výletech.

Informace o pořádaných výletech si také můžete nechat posílat na váš email pomocí formuláče vpravo dole

Kontak/Napiš te mi

Zdenda-Tvorba tohoto webu a občasné pořádání cyklovýletů

Email-Použijte následující formulář nebo ZValek@seznam.cz
ICQ- 307051234
Skype-Zdenda4600Určitě nám dáte za pravdu, když řekneme, že jedním z nejúžasnějších měst na zemi je Las Vegas. Rádi byste proto, aby se zde konala Vaše svatba Vegas je tu jen a jen pro Vás! Jsme svatební centrum Le Reve a s námi nebude nic jednoduššího než právě Vaše svatba!


<< Zpátky na hlavní stránku