Výlety
do okolí
Prahy
Počítadlo:
Příspěvků :4582
Profilů: 278
Výletů : 100
www.srazcyklistu.cz-Výlety do okolí Prahy
Dnes je 13.6.24,svátek má :Antonín
Přihlásit / zaregistrovat
Srazcyklistu.cz >> Naše výlety >> Pěšmo na Cukrák


17.2.2008 Pěšmo na Cukrák


Organizoval: krusnohorak
Autor popisu: Jeseter
Typ výletu: Jednodenni bez kol
Délka: 20
Obtížnost: 2
Počasí: jasno ale chladnoÚnor je příliš chladný na pořádání cyklistických vyjížděk, proto jsme se rozhodli, že podnikneme nějaké to pěší putování.

Výlet se konal v neděli 17. února. Na návrh Jirky Krušného:-) jsme jako cíl zvolili okolí kolem televizního stožáru na Cukráku. Procházeli jsme nádhernou přírodou, která by určitě stále v létě za nějakou tu cyklovyjíždku. Nemohli jsme samozřejmě zapomenout na naši obligátní gastro zastávku v tamější pohostinství (zde jsme si dali výbornou polévku v chlebu-vřele doporučuji zkusit).

Na začátku výletu nás bylo 9 (7 lidí a 2 sněžní psi-Čert a Kuba) ale do Prahy se nás vracelo už 10. Cestou se k nám totiž připojil zatoulaný pes. Nejdříve jsme čekali jestli se neobjeví majitel, později jsme se ho snažili odehnat. Pes však byl zarputilejší než my. Tak že se nakonec k nám připojil. Vladka se ho nakonec ujala, vzala ho sebou do Prahy k veterinářovi, který potom podle čipování zjistil majitelku. Snad se má Bren (pravé jméno psa, které se Vladka dozvěděla od majitelky) dobře a snad naše domněnky o tom, že by mohl být týran byly milné.


Jedna z mnoha krásných vyhlídek Televizní stožár na Cukráku Společné foto Bren Jirka projevil své mateřské city
Televizní stožár na Cukráku Společné foto Bren Jirka projevil své mateřské city
Odkaz na další fotografie


Přidejte vlastní výlet na stránky..
srazcyklistuSrazcyklistu.cz
Další projekty :: Web-rezervace.cz :: E-krizovky.cz ::